Опублiковано: 26-09-2019

Сьогодні відбулася термінова зустріч з Водоканалом.

Були одночасно від ОСББ «К5» (А.Сорокін, О.Данилевський, О.Климюк), пізніше підійшли від ККК (Ю.І.Філоненко та О.А.Приживарова), від Водоканалу - 6 працівників на чолі з профільним керівником. Від ЕП - Т.В. Семенкова (або інші) відсутні.

У Водоканала обірвався терпець. Півроку ЕП (Т.Семенкова) не оплачує за водопостачання та не відповідає на телефонні дзвінки та смс-повідомлення. Зараз заборгованість ЕП складає 2,5 млн.грн – за фактично (без передоплат) поставлену воду. Договору між Водоканалом та ЕП немає. ККК заборгувало ЕП за воду з лютого (не сплачено ) більше 1,05 млн.грн. (Ю.І.Філоненко не пам’ятає точну суму).

ЕП споживає воду за тимчасовим дозволом від 2016 року, термін якого закінчився. ЕП не вирішує проблему передачі мереж до Водоканалу. У зв’язку з цим неможливо перейти на індивідуальні (прямі) договори. Більше того, наша ситуація схожа з будинками Войцеховського – зі слів Водоканалу. Ні ОСББ, ні ККК не може доробити документацію замість ЕП. Зі слів Водоканалу, ЕП має доробити недорогі роботи та закінчити документацію і обов’язково подати її до тех.нагляду. Гроші, які сплачують мешканці за воду, спрямовуються невідомо куди. А саме, ККК не сплачувало до ЕП за спожиту мешканцями воду. Ю.І.Філоненко обґрунтовує тим, що ЕП не платить в ККК за комуналку своїх приміщень та вже винний теж 2,5 млн.грн. Також Ю.І. Філоненко підкреслює, що мешканці 5 будинку винні за комунальні послуги 1,5 млн.грн та приблизно стільки борг мешканців по 3-му будинку. БІльш точну інформацію обіцяв надати пізніше.
Водоканал запропонував ККК сплати борг з лютого цього року в сумі 1,05 млн. грн., та ЕП підписати договір реструктуризації заборгованості.

Рішення від ККК чекають завтра о 10.00.  
Після виконання цих обох умов (оплата ККК та реструктуризація боргу ЕП) Водоканал пропонує підписати тимчасовий договір з ККК на рік.   Якщо завтра не буде грошей та рішення від ККК, з понеділка мешканці двох будинків будуть без води.

 

Що робити:
1. Вимагати від Т.В. Семенкової сплатити борг або підписати договір реструктуризації боргу з Водоканалом.

2. Вимагати від ЕП доробити роботу, закінчити документацію, обов’язково подати її до тех.нагляду й довести справу до кінця - передати мережі Водоканалу.

3. Мешканцям погасити борги по комуналці.

4. Вимагати від Ю.І.Філоненко оплачувати постачальникам (усім без винятку).     

5. Подати заяву в Нацполіцію про нецільове використання коштів управляючою компанією та про невиконання забудовником свої зобов'язань.