Опублiковано: 6-02-2020

Шановні співвласники!

Нагадуємо, що 2 лютого відбулися загальні збори ОСББ «К5» та протягом 15 днів після дати проведення загальних зборів триває письмове опитування співвласників, які не голосували на загальних зборах. Просимо приймати активну участь.

Також звертаємо вашу увагу на те, що у листках письмового опитування голосування відбувається за пунктами порядку денного 4-18, тобто по 15 питанням.

На жаль, зараз по деяким секціям розповсюджуються «листки голосування на зборах співвласників» із голосуванням по двом питанням.

Це грубе порушення норм чинного законодавства.

По-перше, ч.1 ст.10 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», у якій прямо передбачено, що «Якщо у багатоквартирному будинку в установленому законі порядку утворено об’єднання співвласників, проведення зборів співвласників та прийняття відповідних рішень здійснюється згідно із законом, що регулює діяльність об’єднань співвласників багатоквартирних будинків». Тому дії осіб стосовно пропонування співвласникам «голосування» по питанням обрання уповноваженого представника від імені співвласників у відносинах з управителем (!!) «Київська комунальна компанія»  є нелегітимними та порушують норми чинного законодавства.

По-друге, ТОВ «Київська комунальна компанія» наразі не є управителем у будинку №5 по вул. Юрія Кондратюка, а є обслуговуючою організацією. Збори співвласників для обрання управителя не ініціювались, не проводились, ніякого затвердження управителя, кошторису, ціни на послуги управителя та винагороди управителя не відбувалось. Обслуговуюча організація - це не управитель.

Будьте уважними та не дозволяйте порушувати свої права.

 

З повагою -

Правління ОСББ «К5»