Опублiковано: 1-10-2019

Третя зустріч у ПрАТ «АК «Київводоканал»

30.09.2019 року відбулась третя зустріч з представниками ПрАТ «АК «Київводоканал» (вже в їх центральному офісі) з приводу ситуації, що склалась із запланованим відключенням будинків по вул. Ю. Кондратюка 5 та 3 від холодного водопостачання.

Присутніми були:

- від ОСББ «К5» (І. Сорокіна,  О. Климюк);

- від ТОВ "ККК" (Ю.І.Філоненко,);

- від ПрАТ "ЕП" (директор Т.В. Семенкова);

- ТОВ "КУА "Імідж-Фінанс" (директор Павленко Д.В.);

- від ПрАТ «АК «Київводоканал»  - 3 працівників на чолі з головним інженером та профільним керівником.  

Обговорено фактичний стан виконання технічних умов ПрАТ "Енергополь-Україна".  Фактичний обсяг виконаних робіт згідно з технічними умовами не підтверджений належним чином перед ПрАТ «АК «Київводоканал».

Т.В. Семенкова запевняє, що вся необхідна документація, яка підтверджує факт виконання робіт у 2017 році передана до відповідного департаменту ПрАТ «АК «Київводоканал». Щоб поновити відомості у Водоканалі,  ПрАТ "Енергополь-Україна" необхідно вчинити найближчим часом:

 1. Лист від ЕП до ПрАТ «АК «Київводоканал» про внесення змін до технічних умов у зв'язку з тим, що частину робіт, які слід виконати з боку Великої кільцевої дороги у зв'язку з її будівництвом буде виконувати інша організація відповідно до її ТУ;

2. Лист від ЕП до ПрАТ «АК «Київводоканал» про продовження тимчасового акту по постійним вводам на час виконання робіт (акт ввода в експлуатацію тимчасового водопроводу).

3. ПрАТ "Енергополь-Україна" зобов'язаний надати графік виконання робіт до їх повного завершення.

Директор ПрАТ "Енергополь-Україна" Т.В.Семенкова пообіцяла розшукати передану документацією та надати відповідні підтвердження  фактично виконаних об'ємів робіт на наступну спільну зустріч (з'ясувати хто виконав, коли і куди передав, який стан розгляду документації у Водоканалі тощо).

Технічні умови видані ПрАТ "Енергополь-Україна"   на три будинки - №5,3 та1, з огляду на що укладення індивідуальних договорів на водопостачання із споживачами-фізичними особами очікується після завершення всього обсягу робіт забудовником. Київводоканал при виконанні ЕП усіх умов буде розглядати можливість заключення прямих договорів зі споживачами.

За результатами виконання вказаних дій та погашення боргів ПрАТ «АК «Київводоканал», можливо, буде готовий розглянути питання про укладення договору із ТОВ ККК.

Стосовно боргів.

Сума заборгованості ПрАТ "ЕП" перед ПрАТ «АК «Київводоканал» становила 2,5 млн.грн., з яких 200 тис.грн. сплачено 27.09.2019 та обіцяно (Семенковою Т.В.) сплатити найближчим часом ще частину (спочатку звучала сума 377 тис.грн., потім – 200 тис.грн.).

По інших боргах ПрАТ "ЕП" та  ТОВ "ККК" мають здійснити взаємозалік боргів, після чого Енергополь-Україна зобов'язався погасити заборгованість перед  ПрАТ «АК «Київводоканал».

Наступна  зустріч запланована на п'ятницю, 04.10.2019 на 10.00 год.

 

З повагою - правління ОСББ «К5»