Опублiковано: 30-03-2021

Після неодноразових спроб повернути від колишньої обслуговуючої компанії - ТОВ "ККК" обчислювач (елемент загальнобудинкового теплолічильника), правлінням ОСББ "К5" вирішено здійснити ремонт теплолічильника із заміною обчислювача.
Також потребували ремонту два витратоміри (заміна основних плат).
Труднощі полягали у придбанні (загальнобудинковий лічильник російського виробництва), а в подальшому і в проходженні повірки в метрологічних інстанціях України. Кілька разів довелось калібрувати вказаний обчислювач та 2 витратоміри нарешті все завершено. Загальнобудинковий теплолічильник є повноцінно обладнаний, повірений, придатний до експлуатації.
Наразі планується постановка на абонентських облік в КП "Київтеплоенерго".
Здійснення таких робіт вартувало близько 55 тис.грн, та сприяло економії коштів співвласників на суму орієнтовно від 120 до 200 тис.грн. (закупівля елементу теплолічильника, а не заміна його в цілому).
Це дало змогу витратити кошти на нагальні загальнобудинкові ремонтні роботи, один із прикладів яких наглядно викладено нижче.
P.S.:
1) Будинок потребує безлічі ремонтних (малярні, штукатурні, кахельні тощо), облагороджувальних робіт (клумби, ін.) та технічного оснащення (камери відеоспостереження, шлагбауми, система контролю доступу тощо). Разом з тим, кошторис, затверджений Загальними зборами співвласників 02.02.2020 не дозволяє зробити все відразу. Вибір першочергових завдань обумовлений не візуальними окозамилювальними картинками, а в першу чергу, міркуваннями безпеки життєдіяльності.
2) На жаль, платіжна дисципліна окремих співвласників не сприяє позитивним зрушенням будинку бажаними темпами (простіше - БОРЖНИКИ, не паразитуйте на добросовісних співвласниках, сплачуйте вчасно внески)