Опублiковано: 6-12-2019

Єднаймося, нас очікує тривала боротьба!

В процесі підготовки до загальних зборів дізналися, що нас знову обікрали... З 22 жовтня по 27 листопада цього року проведено реєстрацію технічних поверхів на гр. Цатенко Станіслава Миколайовича, який є співзасновником трьох юридичних осіб, створених одночасно (вся наведена інформація з відкритих джерел). Тільки зараз технічні поверхи виявилися "нежитловими приміщеннями" на неіснуючих поверхах. Як приклад, кожен співвласник 2 секції може взяти свій техпаспорт і побачити, що в нього квартира на х-поверсі / 26-поверхового будинку. А тут, в другій секції, виявився ще 27-ий поверх. Підставою права власності в усіх записах зазначено "довідка про  показники об'єкта нерухомого майна", яка видана Товариством з обмеженою відповідальністю "АРМОВІРБУД". Дуже цікаво, яке відношення це товариство має до нашого будинку і на якій підставі таку довідку було надано. На підставі зазначених довідок реєстратором - приватним нотаріусом Київського нотаріального округу Меженською Кароліною Сергіївною створюється новий розділ та із нізвідки з'являються у громадянина Цатенко С.М. нежитлові приміщення. Загальна площа таких "новостворених" приміщень складає 2661,8 квадратних метрів. В кожній секції оформлено неіснуюче окреме нежитлове приміщення.  Будь-яких договорів купівлі-продажу не існує та не може існувати (ми ж пам'ятаємо статті Закона про спільну неподільну власність). Фактично, наразі наші технічні поверхи належать різним неправомірним власникам за різними схемами одночасно. У одних ці площі рахуються як квартири, площа яких збільшена внаслідок "реконструкції", у інших це - нежитлові приміщення, хоча таких насправді не існує. (Кому це вигідно?....)

За поточний тиждень нами подано кілька десятків заяв та звернень до різних інстанцій з приводу ситуації, яка склалася. Просимо вашої допомоги для освітлення ситуації в медіапросторі. Можливо у вас є знайомі чи інші контакти людей, кому це буде цікаво висвітлити. Так далі бути не може! Напишіть нам.

Якщо до цього причетний ПрАТ "Енергополь-Україна" чи ТОВ "Київська комунальна компанія", просимо вас сприяти поверненню ситуації в законне русло. Розуміємо, що не може ТОВ "АРМОВІРБУД" видавати довідки без будь-яких документів від забудовника.
 

Будь ласка, поширте це повідомлення в соціальних мережах. Мовчання - є змова зі злочинцями.