Опублiковано: 23-09-2020

           Шановні співвласники!


     Зараз, у вересні були додаткові незрозумілі донарахування за опалення за попередній опалювальний період. КП «Київтеплоенерго» нараховуює, з їх слів, за опалення місць загального користування на підставі показників загально-будинкового теплолічильника.

         Інформуємо вас, що в нашому будинку відсутній прилад обліку теплової енергії (загальнобудинковий теплолічильник) з 2018 року, який за наявною інформацією, був знятий ТОВ «ККК» та перебував на ремонті у місті Бориспіль і досі не повернутий від ТОВ «ККК» до нашого будинку.

     Тому, додаткові нарахування можливо здійснюються безпідставно КП «Київтеплоенерго» у зв’язку з тим, що без загальнобудинкового теплолічильника неможливо встановити конкретне споживання тепла нашим будинком.

     Правління ОСББ «К5» неодноразово зверталось до ТОВ «ККК» з вимогою повернути прилад обліку теплової енергії (теплолічильник), як до колишнього керівника - Філоненко Ю.І. так і до теперешнього  – Зайцева А.М., але жодної відповіді ми так і не отримали. Також правління ОСББ «К5» інформувало КП «Київтеплоенерго» про відсутність приладу обліку теплової енергії та необхідності сприяння у отриманні приладу обліку теплової енергії від ТОВ «ККК».

      Радимо вам, з метою перерахунку, звертатися до «Київтеплоенерго» в індивідуальному порядку мотивуючи перерахунок відсутністю приладу обліку тепла з 2018 року (загальнобудинкового лічильника).

Лист до ТОВ «ККК» №102 від 10.08.2020р.

Лист до КП «Київтеплоенерго»  №105 від 17.08.2020р.

Лист до ТОВ «ККК»  №118 від 17.09.2020р.