Опублiковано: 12-06-2020

В результаті проведеної роботи по заключенню договорів  ОСББ з ДТЕК та постачальником універсальної послуги (ЯСНО)  стало відомо:

Договір про розподіл  (передачу) електричної енергії ОСББ з ДТЕК підписаний.

Ремарка: споживання електричної енергії на підставі окремих договорів з ДТЕК здійснюється об’єктами комерційної нерухомості (1-2 поверхи) - лише приміщеннями 880 (страхова компанія у секції 6) та 852 (лікар у секції 1) а також всіма квартирами з індивідуальними договорами.

Решта приміщень комерційної нерухомості споживали електроенергію без індивідуальних договорів.

ОСББ «К5» у встановлені законом строки подало відповідні заявки на заключення договору з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії (в м.Києві – це ЯСНО).

Фахівці в ЯСНО повідомили, що договір з ОСББ на їх здивування не підписаний на даний час, оскільки у ЯСНО обліковується значна сума боргу від ТОВ «Київська комунальна компанія» (суму не вказали). Окремої суми боргу Київської Комунальної компанії  за будинок № 5 в ЯСНО не обліковується, оскільки ККК мав один особовий рахунок на всі 3 будинки нашого ЖК – будинок №3, №5 та №7.

ЯСНО зобов’язані протягом 3-х днів розглянути нашу заяву-приєднання. Заява подана 04.06.2020, термін сплинув. ДТЕК слідкує за тим, щоб в ОСББ був договір на придбання електроенергії.

З огляду на що, через відсутність договору на придбання  наш будинок планується відключити від електроенергії 15.06.2020.

ЯСНО повідомили про запрошення Філоненка Ю.І. на зустріч до їх керівництва з приводу питання погашення боргу. ОСББ «К5» на зустріч не запрошені, оскільки не є стороною договору та не має заборгованості. Від ОСББ не залежить погашення боргу Київською комунальною компанією  ЯСНО. Зі слів виконавців ЯСНО нам залишається очікувати.

За твердженнями ЯСНО сума заборгованості ТОВ «Київська комунальна компанія» є підставою для відключення від електричної енергії усіх 3 будинків - №3, №5, №7 по вул. Юрія Кондратюка.

За можливості впливу на ситуацію та виконання законних вимог щодо необхідності підписання договору ЯСНО з ОСББ, не залишайтеся байдужими.

 

P.S.: для тих, хто не читає довгих текстів, простою мовою: ОСББ зробило все для укладення договору на  придбання електроенергії, але ЯСНО не підписує договір через борги ТОВ «ККК». Ясно може відключити усі 3 будинки. Сума боргу – шалена (зі слів ЯСНО). Конкретну суму не назвали.