Опублiковано: 27-09-2019

Сьогодні відбулася друга зустріч з представниками ПрАТ «АК «Київводоканал» (перша – 26.09.2019) з приводу ситуації, що склалась із запланованим відключенням будинків по вул. Ю.Кондратюка 5 та 3 від холодного водопостачання.

Присутніми на даній зустрічі були:

- від ОСББ «К5» (А.Сорокін, О.Данилевський, О.Климюк);

- від ТОВ "ККК" (Ю.І.Філоненко, О.В. Клименко –засновник ККК, одночасно акціонер ПрАТ "ЕП");

- від ПрАТ "ЕП" (директор Т.В. Семенкова);

- ТОВ "КУА "Імідж-Фінанс" (директор Павленко Д.В.);

- від ПрАТ «АК «Київводоканал»  - 2 працівників на чолі з профільним керівником.  

Вчорашня пропозиція ПрАТ «АК «Київводоканал» сплатити за воду "напряму" від ТОВ "ККК" до ПрАТ «АК «Київводоканал» була відхилена Філоненком Ю.І., посилаючись на позицію юристів ТОВ "ККК" - відсутність належних підстав (договору).

Як і раніше, ПрАТ «АК «Київводоканал» не може укласти індивідуальні договори з власниками окремих помешкань (приміщень) нашого будинку, оскільки ПрАТ "ЕП" не виконав технічні умови в повному обсязі. Директор ПрАТ "ЕП" Семенкова Т.В. повідомила, що технічна документація з 2017 року надана в орган технагляду ПрАТ «АК «Київводоканал», в тому числі, і тимчасові акти розмежування мереж. Профільний керівник ПрАТ «АК «Київводоканал» наголосив, що строк такої тимчасової технічної документації,  ймовірно, сплинув.

Головна причина невиконання технічних умов, зі слів Семенкової Т.В. – це недобудований паркінг, за (чи під, чи коло нього) має бути 300-ка труба, яка частково прокладена за будинком 5, однак вона має бути продовжена до будинку №1 (який наразі добудовується). Завершити прокладання вказаної труби наразі неможливо через відсутність паркінгу (оскільки для його будівництва у місцях прокладання труби ніби-то мають бути відкоси).

Стосовно боргів.

Нагадаємо, сума заборгованості ПрАТ "ЕП" перед ПрАТ «АК «Київводоканал» становить 2,5 млн.грн.

ПрАТ "ЕП", за словами Семенкової Т.В., вчора, 26.09.2019 вже сплатив 200 тис.грн. Протягом наступного тижня, до 04.10.2019 Тетяна Вікторівна пообіцяла сплатити ще 377 тис.грн. По інших боргах Семенкова Т.В. була «не в курсі», оскільки не отримувала рахунки за воду від ПрАТ «АК «Київводоканал».

По решті суми боргу існують взаємні претензії між ПрАТ "ЕП" та  ТОВ "ККК". Енергополь заборгував ТОВ "ККК" за комунальні послуги, через це ТОВ "ККК" не перераховує гроші за воду в ПрАТ "ЕП". Філоненко Ю.І. та Семенкова Т.В. вирішили спільно зібратися та скласти акт взаємозаліку розрахунків. (Чому цього не зроблено раніше – невідомо).

Після спільної зустрічі Семенкова Т.В. отримала рахунки на оплату боргу ПрАТ «АК «Київводоканал».

ОСББ не має можливості коментувати математику розрахунків без первинних документів. Питання повного розрахунку з Водоканалом на даний час не вирішено, але питання  відключення будинків від водопостачання наразі відкладено, оскільки необхідно розробити план погашення заборгованості.

Вирішення даного питання заплановано здійснити на наступній спільній зустрічі з представниками вже центрального апарату ПрАТ «АК «Київводоканал», ПрАТ "ЕП" та  ТОВ "ККК". Така зустріч запланована на понеділок, 30.09.2019 на 11.00 год., куди ПрАТ "ЕП"  повинно підготувати та надати графіки будівництва своїх об’єктів, виконання технічних умов та погашення заборгованості. Разом з тим, за результатами "розшуку" документів в Департаменті  технагляду  ПрАТ «АК «Київводоканал» та їх аналізу, можливо дійдуть висновку про видачу тимчасового акту технічного приймання водопроводу, на підставі чого можна буде укласти тимчасовий договір. Попередньо - це може бути акт/договір до червня 2020 року (термін запропонувала Семенкова Т.В., як фінальний термін будівництва).

Висновки за результатами домовленостей  спільної зустрічі 30.09.2019 будуть здійснені ПрАТ «АК «Київводоканал» в наступну п’ятницю, 04.10.2019 року.

 

З повагою, правління ОСББ «К5»