Опублiковано: 8-12-2021

Для реєстрації програмного домофону BAS-IP необхідно завантажити файл (відкриється за посиланням), заповнити необхідні поля і відправити на пошту 5@k5.kiev.ua

Після верифікації даних з вами зв'яжеться виконавець та виконає необхідні дії і ви отримаєте електроний лист з реєстраційними даними для відповідного мобільного додатку.

Переваги системи програмного домофону BAS-IP.

BAS-IP Intercom - це безкоштовний додаток, за допомогою якого можна отримувати відеодзвінки з панелей BAS-IP на мобільний пристрій. Ця програма для того, щоб була можливість отримувати відеодзвінки з пристроїв BAS-IP на мобільний пристрій.
Особливості:
-Отримання push-повідомлень про вхідні дзвінки;
-Можливість збереження фото з камер викликних панелей;
-Прийом викликів з багатоабонентських панелей виклику;
-Управління замком на двері;
-Немає необхідності додатково встановлювати у квартирі панель домофону.

До кінця грудня запускаємо сервер та ПЗ BAS-IP Link та надаємо користувачам програмної домофонізації реєстрацію особистого кабінету на сервері BAS-IP. Про це ви отримаєте додатковий електроний лист. Це дасть змогу користувачам системи самостійно формувати коди для надання гостьового доступу (доступ протягом заданого періоду часу або одноразових кодів). Мешканці комплексу можуть надавати гостьовий доступ відвідувачам. Наприклад, коли ви очікуєте на доставку кур’єра, для нього може бути створений спеціальний доступ, обмежений за часом або кількістю проходів, яким він зможе зайти на територію комплексу, відкрити двері в під’їзд і перебуваючи вже біля дверей квартири, натиснути на кнопку дзвінка і вручити замовлення.