Опублiковано: 4-10-2019

Четверта зустріч у ПрАТ «АК «Київводоканал»

04.10.2019 року відбулась четверта зустріч з представниками ПрАТ «АК «Київводоканал» з приводу ситуації, що склалась із запланованим відключенням будинків по вул. Ю.Кондратюка 5 та 3 від холодного водопостачання.

Присутніми були:

- від ОСББ «К5» (А. Сорокін,  О.Климюк);

- від ТОВ "ККК" (Ю.І.Філоненко,);

- від ПрАТ "ЕП" (директор Т.В. Семенкова);

- від ПрАТ «АК «Київводоканал»  - 2 працівників на чолі з профільним керівником.  

Директор ПрАТ "Енергополь-Україна" Т.В. Семенкова доповіла про результати роботи за період з минулої зустрічі (з 30.09.2019), а саме: надано 2 листи до ПрАТ «АК «Київводоканал» стосовно стану виконання технічних умов в частині, що стосується труб 300-ки та 500-ки а також план-графік виконання подальших робіт; домовились з відповідними фахівцями ПрАТ «АК «Київводоканал» щодо розгляду в подальшому питання про внесення відповідних змін до ТУ спільно з проектантами та субпідрядною організацією (з урахуванням наявності питань, пов'язаних із існуючими "накладками" щодо виконання окремих робіт різними замовниками у зв'язку із їх "сусідством"). Також Т.В. Семенкова запевнила, що здійснюється ряд заходів щодо отримання відповідних документів від Головного управління департаменту містобудування та архітектури КМДА,  тощо.

 Стосовно боргів.

Сума заборгованості ПрАТ "ЕП" перед ПрАТ «АК «Київводоканал» становила 2,5 млн.грн., з яких 200 тис.грн. сплачено 26.09.2019, також перераховано 377 тис.грн. станом на  04.10.2019.

Загальна сума погашенної заборгованості ПрАТ "Енергополь-Україна" перед ПрАТ «АК «Київводоканал» станом на 04.10.2019р. становить 577 тис.грн.

За словами Т.В.Семенкової протягом жовтня буде погашено ще 1 млн.грн. заборгованості.

По інших боргах ПрАТ "ЕП" та  ТОВ "ККК" мають здійснити обіцяний взаємозалік боргів, та вирішити питання погашення боргів.

Борги жителів

Згідно з інформацією, отриманою від  директора ТОВ "ККК" Ю.І.Філоненко, борги мешканців обох будинків – 3 та 5 становлять понад 2 млн.грн., з яких 1,013 млн.грн – борг жителів будинку №5 (без врахування площ  ПрАТ "Енергополь-Україна" та інших юридичних осіб). У складі даної заборгованості містяться невідшкодовані кошти за холодну воду та постачання електроенергії (загальнобудинкове споживання – насоси, ліфти, освітлення місць загального користування тощо).

Перспектива  укладення "прямих" договорів жителів будинку №5  з   ПрАТ «АК «Київводоканал»

Перехід на так звані "прямі" договори можливий після завершення ПрАТ "Енергополь-Україна" документального підтвердження перед ПрАТ «АК «Київводоканал»  обсягу виконаних робіт згідно з ТУ та внесенням відповідних змін до Технічних умов та після введення в експлуатацію інженерних мереж.  Зі слів Семенкової Т.В. робота у даному напрямку здійснюється.

Тимчасово, терміном дії до травня 2020 року буде отримано відповідні акти на тимчасове підключення води. Якщо  ПрАТ "Енергополь-Україна" та її підрядна організація виконають документальне оформлення для 5-го будинку, буде можливий перехід на індивідуальні договори і закінчиться епопея з «тимчасовістю» водопостачання. В іншому випадку - в червні нас чекає знову «водоспад».

 З повагою, правління ОСББ «К5»