Опублiковано: 22-04-2020

У зв’язку з переходом до самозабезпечення з 1 травня просимо вас зберігати спокій ☺!

Всі служби вже готові до роботи. Тривають останні узгоджувальні кроки. Просимо приділити особливу увагу спільному майну та унеможливити можливе зникнення спільного майна, а саме: пожежних гідрантів, вогнегасників, доводчиків, ламп, і т.д. У випадку виникнення подібних ситуації, свідками яких ви стали – негайно повідомляйте телефоном, поштою або в чатах.

Лічильники холодної води. Показання лічильників по воді передаємо у квітні до ТОВ «Київська комунальна компанія». В майбутньому ці покази лічильників будуть стартовими при укладанні індивідуальних договорів на водопостачання з ПрАТ «КиївВодоканал». В ОСББ показники лічильників по воді передавати не потрібно.

Лічильники гарячої води та опалення. Показання лічильників необхідно передати, як зазвичай, в кабінет КиївТеплоЕнерго. В ОСББ показники електролічильників передавати не потрібно.

Лічильники електроенергії. Показання лічильників необхідно передати, як зазвичай, в кабінет ЯСНО-Київські енергетичні послуги. В ОСББ показники електролічильників передавати не потрібно.

Додатково звертайте увагу на оголошення в під’їздах будинку. В травні всі отримують 2 квитанції. Одна від ОСББ за поточний місяць (травень), друга від ТОВ «Київська комунальна компанія» за попередній місяць (квітень). Термін оплати квитанцій - до 20 травня.