1 Травня 2020 року Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "К5" розпочало самозабезпечення багатоквартирного будинку. За цей період налагоджено роботу всіх підрядників по виконанню комунальних послуг. Ми успішно перейшли до самозабезпечення й почали сталий розвиток будинку та його систем.

У серпні 2020 року запущено всі ліфти. Для одного з них постачальник Євроформат замовляв запчастини у Європі. За цей неповний рік  в будинок додалися провайдери інтернету та телебачення, наразі їх 6. В холах будинку успішно працюють поштомати "Нової Пошти", через завантаження їх кількість була збільшена.

Правлінням та активістами зроблено багато добрих справ! Розпочали встановлення сфер та звільнили від авто внутрішній двір. Тепер усі користуються вільними алейками та доріжками.

Протягом осені та зими було зроблено великі проекти:  ремонт покриття підлоги на холодних переходах останніх поверхів та внутрішній ремонт плитки на кутах у загальних коридорах біля квартир. На вхідні двері до будинку встановлено та відремонтовано доводчики дверей. На ґанках будинку встановлено протиковзкі накладки. Були проведені в теплопункті такі роботи: промили систему опалення, теплообмінники, повірили 99 манометрів, відремонтували гідроаккумулятор, для цього ремонту купили нову мембрану. Підготовили будинок до зими.

Влітку власними силами підсвітка будинку на даху була приведена до стану "нового будинку". У місцях загального користування відновили роботу  більше 300 ламп. Одразу переходимо на нові LED лампи, які споживають меншу кількість електроенергії та не шкодять природі. За рахунок цього вдалося зменшити електроспоживання будинку. (!) Просимо викликати один ліфт, а не всі одразу - це також буде раціональним електроспоживанням.

Відновлено роботу протипожежної автоматики та систем димовидалення. Відремонтовано клапани димовидалення в коридорах. Виявили пошкодження та проводимо роботи по відновленню проводки і протипожежних датчиків у квартирах.

Правління продовжило юридичний напрямок роботи по захисту спільної власності. Окремо проводиться комплекс заходів у роботі з боржниками: ведуться роз'яснення, направляються претензії та подаються судові позови. За судовими справами вже є кілька рішень на користь ОСББ "К5".

Зроблено багато. Ми розуміємо, що роботи ще багато!

Разом зробимо будинок кращим!    

Звіт Правління ОСББ "К5" за 2020 рік.

Фінансова звітність за 2020 рік.

Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації за 2020 рік.

Акт Ревізійної комісії ОСББ "К5" за 2020 рік.